O nas

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych „COMPLEX” Tomasz Grzmil

działa na rynku odbioru odpadów komunalnych i przemysłowych od 1997 roku. Naszą siedzibą jest Nowy Staw, miasto położone w województwie pomorskim, 30 km od Elbląga i 45 km od Gdańska. Firma zapewnia wywóz odpadów od podmiotów z terenu województwa pomorskiego i warmińsko – mazurskiego, w oparciu najlepszą dostępną technologię i aktualne pozwolenia administracyjne.

Początkowo swoją działalność opieraliśmy o wywóz odpadów komunalnych od klientów indywidualnych. Z upływem czasu, z powodzeniem zajęliśmy się także zapewnianiem wywozu odpadów przemysłowych i niebezpiecznych, w tym sprzętu elektronicznego, odpadów budowlanych i odpadów zielonych.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, obecnie zapewniamy wywóz odpadów komunalnych i przemysłowych od klientów indywidualnych, instytucji administracji publicznej, małego i średniego biznesu, przedsiębiorstw produkcyjnych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych.

Naszym priorytetem jest troska o zadowolenie Klientów. Celem, który realizujemy każdego dnia jest terminowe, rzetelne i profesjonalnie wykonywanie zleconych usług. Blisko 20 lat działalności dowiodło, że solidność oraz ochrona środowiska są naszymi priorytetami.

Klienci, zadowoleni ze świadczonych usług, uznają nas za partnerów godnych zaufania, terminowo i fachowo wypełniających swoje obowiązki.

Nieobca nam jest troska i współdziałanie z lokalnymi organizacjami społecznymi oraz instytucjami. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych „COMPLEX” Tomasz Grzmil aktywnie angażuje się w działania propagujące edukację ekologiczną wśród dzieci i młodzieży na terenie gminy Nowy Staw i gmin ościennych.